phone 020 7302980 Ma-Pe 8-18 | La 10-14
4 mallipalaa 0 € + Toimitus
Etsi
Sulje
Valikko
Etsi
Vinyylilattiat right
Mallipalat right
Listat right
Tarvikkeet right


Käyttäjätili Käyttäjätili

Vinyylilattiat jopa 20 vuoden takuulla
Nopea toimitus kotipihaan jopa 1-3 arkipäivässä
Nopea toimitus kotipihaan jopa 1-3 arkipäivässä
Kehitämme parhaillamme verkkosivujamme entistäkin paremmaksi. Huomioithan, että tämän johdosta jotkin tuotesivut tai niiden kuvaukset saattavat olla puutteellisia tai poissa näkyvistä. Kiitos kärsivällisyydestäsi!


Yhteystiedot




Showroomit



Helsinki
  • Kalevankatu 7
  • Avoinna ma-pe 10-16
  • Jerry / 040 124 4070
  • Betjäning också på svenska
Lapua
  • Kelikontie 5
  • Avoinna ma-pe 8-18 | la 10-14
  • Puh. 020 730 2980



Lattiamestarit



Ville Kallio | FI
  • Yritysmyynti
  • ville@nordicfloors.fi
  • 040 706 0962
Varaa aika
Jarkko Havulehto | FI
  • Yritysmyynti
  • jarkko@nordicfloors.fi
  • 040 524 2599
Varaa aika
Erkki-Jussi Aho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • erkki-jussi@nordicfloors.fi
  • 040 187 0530
Varaa aika
Kim Isotalo | FI, SV, EN
  • Kuluttajamyynti
  • kim@nordicfloors.fi
  • 040 594 9092
Varaa aika
Jerry Miiros | FI, SV, EN
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • jerry@nordicfloors.fi
  • 040 124 4070
Varaa aika



Markkinointi



Wilma Luoma
  • Sisällöntuottaja
  • wilma@nordicfloors.fi
Jennika Vainio
  • Yhteistyöt
  • jennika@nordicfloors.fi
  • 040 161 7927
Pekka Jokiaho
  • Markkinointivastaava
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Salla Jokiaho
  • Sisustussuunnitelija / Graafikko
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803



Varasto



Lauri Tietäväinen
  • Varastotyöntekijä
Vilja Ahdesalo
  • Varastotyöntekijä
Oskari Lahdensuo
  • Varastovastaava
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322



Johto



Jukka-Pekka Kallio
  • Bambumies / Pääjohtaja / Osakas
  • jp@nordicfloors.fi




Ota yhteyttä lomakkeella

Lapua Floors tuotteiden takana on Nordic Floors Oy, joka on lattioihin erikoistunut suomalainen perheyritys. Lapua Floors on ensimmäinen suomalainen yritys, joka käyttää uutta mullistavaa LED-öljyvahaa tammiparkettien valmistamisessa.
 Lähetä WhatsApp-viesti