phone 020 7302980 Ma-Pe 8-20
4 mallipalaa 0 € + Toimitus
Etsi
Sulje
Valikko
Etsi
Lavatarjoukset
Varastontyhjennys

phone 020 7302980 Ma-Pe 8-20


Käyttäjätili Käyttäjätili

Vinyylilattiat jopa 20 vuoden takuulla
Nopea toimitus kotipihaan jopa 1-5 arkipäivässä
Nopea toimitus kotipihaan jopa 1-5 arkipäivässä
Meiltä saat 12 kk kulutonta ja korotonta maksuaikaa tai jopa 36 kk korotonta maksuaikaa


Yhteystiedot




Showroomit



Helsinki

  • Kalevankatu 7
  • Avoinna ma-pe 10-16
  • Jerry / 040 124 4070
  • Betjäning också på svenska


Poikkeusaukioloajat

  • 6.1. suljettu
Lapua

  • Pajakuja 7
  • Avoinna ma-pe 8-20
  • Puh. 020 730 2980


Poikkeusaukioloajat

  • 6.1. suljettu



Lattiamestarit



Jarkko Havulehto | FI
  • Yritysmyynti
  • jarkko@nordicfloors.fi
  • 040 524 2599
Ville Kallio | FI
  • Yritysmyynti
  • ville@nordicfloors.fi
  • 040 706 0962
Jerry Miiros | FI, SV, EN
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • jerry@nordicfloors.fi
  • 040 124 4070
Kim Isotalo | FI, SV, EN
  • Kuluttajamyynti
  • kim@nordicfloors.fi
  • 040 594 9092
Erkki-Jussi Aho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • erkki-jussi@nordicfloors.fi
  • 040 187 0530
Maria Nygård | FI, SV
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • maria@nordicfloors.fi
  • 040 161 4778



Markkinointi



Pekka Jokiaho
  • Markkinointivastaava
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Jennika Vainio
  • Yhteistyöt
  • jennika@nordicfloors.fi
  • 040 161 7927
Salla Jokiaho
  • Sisustussuunnitelija / Graafikko
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803
Wilma Luoma
  • Sisällöntuottaja
  • wilma@nordicfloors.fi



Varasto



Lauri Tietäväinen
  • Varastotyöntekijä
Vilja Ahdesalo
  • Varastotyöntekijä
Oskari Lahdensuo
  • Logistiikkapäällikkö
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322



Johto



Jukka-Pekka Kallio
  • Bambumies / Pääjohtaja / Osakas
  • jp@nordicfloors.fi




Ota meihin yhteyttä

Suunnitteletko lattian hankintaa, onko sinulla kysyttävää tai voimmeko auttaa jollain muulla tavalla? Täytä tietosi alla olevaan lomakkeeseen, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.





Voit antaa alla olevalla lomakkeella lisätietoja ja kirjoittaa viestin


whatsapp Hei, tarvitsetko apua?