phone 020 7302980 Ma-Pe 10-18
4 mallipalaa 0 € + Toimitus
Etsi
Sulje
Valikko
Etsi
Kovapuulattiat
Lavatarjoukset

phone 020 7302980 Ma-Pe 10-18


Käyttäjätili Käyttäjätili

Nopea toimitus kotipihaan jopa 1-5 arkipäivässä
Yli 2000 €:n tilauksille toimituskulut 0 €
Tilaa mallipalat!


Yhteystiedot




Showroomit



Helsinki

  • Kalevankatu 7
  • Avoinna: ovikoodilla sopimuksen mukaan
  • Puh. 020 730 2983


Lapua

  • Pajakuja 7
  • Avoinna: ma-pe 10-18
  • Asiakaspalvelu: 020 730 2980
  • Yritysmyynti: 020 730 2981
  • Varasto: 020 730 2982


Poikkeusaukioloajat

Kesäkuu: ma-pe 10-16 (muina aikoina sovittaessa)

Heinäkuu: ma-pe 10-16 (muina aikoina sovittaessa)

21.6. Suljettu (Juhannusaatto)

1.-2.8 avoinna 10-16




Lattiamestarit



Erkki-Jussi Aho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • erkki-jussi@nordicfloors.fi
  • 040 187 0530
Maria Nygård | FI, SV
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • maria@nordicfloors.fi
  • 040 161 4778
Salla Jokiaho | FI
  • Sisustussuunnittelija
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803
Pekka Jokiaho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Oskari Lahdensuo
  • Huutokaupat
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322



Markkinointi



Pekka Jokiaho
  • IT- ja markkinointipäällikkö
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Salla Jokiaho
  • Markkinointivastaava
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803
Wilma Luoma
  • Sisällöntuottaja
  • wilma@nordicfloors.fi
Noord
  • Vaikuttajayhteistyöt
  • hello@noord.fi
Ville Laakkonen
  • Sisällöntuottaja
  • ville.laakkonen@nordicfloors.fi



Varasto



Vilja Ahdesalo
  • Varastotyöntekijä
Oskari Lahdensuo
  • Logistiikkapäällikkö
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322
Arttu Latomäki
  • Varastotyöntekijä



Johto



Jukka-Pekka Kallio
  • Bambumies / Pääjohtaja / Osakas
  • jp@nordicfloors.fi




Ota meihin yhteyttä

Suunnitteletko lattian hankintaa, onko sinulla kysyttävää tai voimmeko auttaa jollain muulla tavalla? Täytä tietosi alla olevaan lomakkeeseen, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.





Voit antaa alla olevalla lomakkeella lisätietoja ja kirjoittaa viestin